Access Bars - Терапія енергетичних точок в Києві

Access Bars. Терапія енергетичних точок в Києві

Що таке Access Bars?

«Аксесс барс» (від анг. Access «доступ»і Bar «панель») — це метод «доступу до панелі управління» почуттями, думками, установками або вчення про 32 енергетичні точки на голові людини, при взаємодії з якими, вивільняються енергетичні та емоційні блоки, знижується рівень стрессу і покращується загальний стан.

Бари, або точки, на які здійснюється вплив під час сеансу «Аксесс барс», відповідають за такі життєві аспекти, як сприйняття, відчуття, почуття контролю, креативність, вдячність, зцілення, надії, мрії, спокій, силу, чесність, умиротворення та фінансовий і матеріальний добробут.

В основі вчення Гері Дугласа (засновника Access Bars) лежить ідея «усвідомити те, що вже знаєш». На його думку, кожна людина, насамперед знає, що їй потрібно, і як цього досягти. Однак стреси, особисті переконання чи нав’язані установки, які закладаються на протязі життя, можуть в подальшому непомітно впливати на людину, запускаючи механізми її поведінки чи мислення.

Після застосування методу «Аксесс барс»,який ще часто порівнюють з видаленням непотрібних файлів з жорсткого диску компьютера, Ви отримуєте відчуття легкості і радості, а також і зміни всього Вашого життя на краще.

Сеанс «Аксесс барс» триває 1,5 години і заключається в м’якому натисканні на точки, які знаходяться над корою головного мозку, над тими його областями, які і відповідають за визначені аспекти життя. Через такий точковий енергомасаж досягається глибоке розслаблення в конкретних областях головного мозку.
Майстер терапії

Анна Алексєєва — сертифікований практик Access Bars та майстер Міоліфтингового масажу обличчя
Кому підходить?

Підходить усім - від немовлят до людей похилого віку, незалежно від стану здоров’я. Метод безпечний і навіть корисний для вагітних.

Прихильники методу «Аксесс барс» визначають позитивні зміни в сфері відносин, в сексуальному житті, в відчутті і прийнятті себе, звільнення від страхів, стресу, і душевного болю та безсоння.

“В найгіршому випадку Ви будете відчувати себе, як після найкращого в своєму житті релаксуючого масажу. В найкращому випадку – все Ваше життя зміниться в дещо більше, з легкістю.“
Геррі Дуглас – автор техніки Access Bars

2100 грн
Замовити сеанс масажу
Залиште ваш номер телефону і ми скоро перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Відгуки наших клієнтів
Фото нашої студії
Нам довіряють
Нас оцінюють практично на 5 із 5 у всіх соціальних мережах
11000+
Гостей прийняли з моменту відкриття
4.9/5