Трансоматичний діалог. Індивідуальні терапевтичні сесії

Трансоматичний діалог – ефективний спосіб само-зцілення і трансформації свідомості. Це глибокий і унікальний метод лікування фізичних, емоційних, психологічних і духовних недуг. Основним принципом, на якому базується Трансоматичний діалог, є те, що всі хвороби йдуть корінням із минулих подій в житті.

Суть підходу, який використовується в Трансоматичному діалозі полягає в тому, що ми спочатку народжені цілісними, єдиними, є частиною цілого - універсального поля свідомості Існування. Коли ми відокремлюємося від нього - ми цього не усвідомлюємо. Як дитина, яка володіє здоров'ям, але нічого не знає про здоров'я до тих пір, поки не захворіє - тільки тоді вона починає усвідомлювати, що втратила. Таким же чином коли ви відокремлюєтесь від своєї первісної цілісності, ваше тіло поступово починає гірше функціонувати, цей процес відбувається дуже повільно.

Трансоматичний діалог допомагає повернутися до забутих ситуацій з минулого, які сприяли утворенню недуги і, таким чином, зцілитися та внести кардинальні зміни в своє життя. У цій терапії кожна хвороба приймається не за трагедію і гірке нещастя, а за сигнал, що закликає до внутрішніх змін. Вона відкриває очі на те, як хвороба впливає на життя людини.

Ціль Трансоматичного діалогу полягає не в тому, щоб позбутися від симптомів хвороби, а використовувати їх, відстежити з їх допомогою шлях розвитку хвороби і її причину. Перебуваючи в стані усвідомленості, можна ясно побачити, як будь-який прояв недуги є безпосередньою і очевидною реакцією на якусь подію в житті людини, те, що трапилося давним-давно, спогад про який згодом було витіснено зі свідомої пам'яті. Трансоматичний діалог дозволяє людині усвідомити що саме несе в собі його недуга: Чому це відбувається саме зараз? Чому таким чином? Що до цього призвело? Що я можу винести з цієї ситуації?

За допомогою метода Трансоматичного діалогу, можна працювати із різними запитами – вони можуть бути пов'язані з тілом (симптоми, болі, нездужання, хвороби), або це емоційні проблеми, які впливають на особисті взаємини і роботу, це можуть бути психологічні проблеми - коли люди не можуть позбутися від залежностей або моделей поведінки, проблеми нестачі енергії для здійснення будь-яких завдань або проблеми екзистенціального характеру – коли людина не бачить сенсу в житті або втратила вектор розвитку.

У всіх цих випадках Трансоматичний діалог розглядає кожен «негативний» прояв не як ворога – щось з чим необхідно боротися. А як показник на шляху до себе – до вашої початкової цілісності. Дуже важливо розуміти – хвороба або іншого роду складності не приходять звідкись ззовні і вони не борються проти вас. Ваша хвороба – це частина життя, яка намагається привести вас назад до стану початкової цілісності.

У цьому полягає вся суть Трансоматичного підходу: хвороба чи так звані «проблеми» – це просто спосіб життя показати вам, що ви відділилися від справжніх себе. Використовуючи метод Трансоматичного Діалогу, ви повертаєтеся назад в стан початкової цілісності – туди, де ви є частиною цілого, частиною гармонійної єдності вселенського досвіду.


Творець методу Трансоматичний діалог – Девагіт
Девагіт насамперед медитатор. Девагіт означає Божественна Гармонія. Ошо, просвітлений містик і майстер, дав йому це ім'я в 1976 році.

Зустріч з Ошо перевернула життя Девагіта. До того він був англійським хірургом-дантистом, відчайдушно шукаючи сенс і повноту в своєму житті. Він перепробував багато шляхів: Православні релігії, Східну Філософію, Йогу, Суфізм, Дзен, малювання, психологію, біг, спорт, Індуїзм, Сіхізм, Християнський квиетизм, Іудаїзм, голодування, вегетаріанство, Таро. Всі ці двері вели назад до внутрішньої плутанини.

Він зрозумів, що йому необхідний майстер, хто був би живим прикладом того, що він шукав: правди, сенсу і повноти.

Ошо увійшов в життя Девагіта і з цього моменту він почав знаходити те, що він вже так довго шукав. Це відрізнялося від того, чого вони очікував. Це перевершило його сподівання.
В Пуне, Індія, Ошо створив всі умови для комуни духовних шукачів. Місце, де були зібрані воєдино медитація і найсучасніші терапевтичні методи, робота, творчість і гра проникливим баченням Ошо для прискорення дослідження себе і внутрішньої реалізації.

Медитація була ключем, усвідомленість – замком, свобода – дверима.
У 1978 Девагіта запросили бути особистим дантистом Ошо. Пізніше він жив у будинку Ошо в Пуне, Індія і в Орегоні, Америка, поки Ошо не покинув своє фізичне тіло: 19 cічня 1990 Він прожив в трансформуючому середовищі комуни Ошо 21 рік.

За кілька тижнів, перш ніж покинути своє тіло, серед ночі, Ошо дав Девагіту послання, яке поклало основу його подальшій роботі.

«Кожне людське тіло, особливо зуби, містять пам'ять від початку еволюції... Зуби є персональною Пам'яттю Часів особистості... Ти знайдеш спосіб, Девагіт, щоб донести цю древню пам'ять до усвідомленості людей. Ця розширена усвідомленість дасть їм можливість отримати досвід їх безсмертної дійсності, а їх медитація піде досить глибоко для того, щоб трапилася справжня трансформація.»
Фізична смерть Ошо 19 січня 1990 спровокувала глибоку кристалізацію, якісний стрибок в усвідомленості Девагіта.

У пошуках способів застосування інструкцій Ошо Девагіт виявив дискурс 1973 року, в якому Ошо говорив про можливість того, що пам'ять закодована в розумі у вигляді квітів. Використовуючи це бачення як основу, Девагіт навчався альтернативним методам роботи з кольором для зцілення. Його поглиблена медитація виявила пам'ять минулого життя, в якій він багато разів був цілителем, використовуючи колір, діалог, і релаксацію з поглибленою усвідомленістю.

У 1993, в інтуїтивному осяянні, що виникло з глибокої медитації, він усвідомив, що хвороба – це форма інтелектуального спілкування підсвідомої частини розуму зі свідомою, що містить дані, що інформують про її причини. Бачачи це таким чином, хвороба видається природним результатом пригніченої психо-емоційної енергії, що піднялася з емоційно-заблокованих спогадів: ключові події в житті людини і асоційовані емоції. Усвідомлюючи першопричину цього, хвороба може стати сильною життєвої трансформацією.

Послання, укладене у вигляді симптомів на фізичному рівні, безпосередньо інформує про їх причини та цілі. Потім Трансоматичний Діалог (Transomatic Dialogue) відкриває природний шлях, що дозволяє внутрішнім цілющим ресурсам тіла мобілізуватися природним і ефективним способом.

Використовуючи це оригінальне бачення, що хвороба це не погано, а навіть навпаки - сигнал життя, намагається відновити свою початкову гармонію і функціонування, Девагіт розробив Трансоматичний Діалог (Transomatic Dialogue), метод, що дозволяє людям висловлювати те, що вони підсвідомо придушували.
Багато років клінічних дослідження показали, що цей підхід є унікально ефективним способом вирішувати докорінно причини хвороб.

Загальний підхід називають кольоротерапія © (Illumination Therapy). Самосцілюючий метод називають Трансоматичним Діалогом © (Transomatic Dialogue). Самотрансформуючий метод - це прогресивні серії процесів: Еволюційні Процеси © (Akashic Processes).

Робота Девагіта заснована на медитації. Медитація - перевірений часом спосіб для відновлення істинного зв'язку з самим життям. У такому світлі, хвороба співмірна надлому, що стоїть між людиною і його емпіричним зв'язком з джерелом життя.

Кольоротерапія (Illumination Therapy) допомагає людині усвідомити рівні розуміння її самосвідомості, що може звільнити її від фальшивих вірувань і непорозумінь, що виникають з пригнічених спогадів подій минулого. Саме ці пригнічені спогади створюють ілюзію відділення від життєвого джерела.

Кольоротерапія (Illumination Therapy) дає оригінальний і точний спосіб для з'єднання знову з джерелом життєвої енергії, і цей відновлений зв'язок веде до швидкого та ефективного самозцілення, істинного духовного зростання і еволюціонування усвідомленості індивіда.
Сесії проводить Анна Спіцина – психолог, сертифікований практикуючий
терапевт Трансоматичного Діалога.
Замовити сеанс масажу
Залиште ваш номер телефону і ми скоро перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Нам довіряють
Нас оцінюють практично на 5 із 5 у всіх соціальних мережах
11000+
Гостей прийняли з моменту відкриття
4.9/5