Флоат-капсула Dreampod
V2 Float Pod

Флоат-капсула V2 FLOAT POD

Компанія виробник: Dreampod
Країна виробник: Сінгапур

Флагманська капсула Dreampod для флоатингу, це одна з найбільш передових і конкурентоспроможних капсул на ринку. Зовнішній вигляд Dreampod виготовлено з використанням скловолокна й пластику найвищої якості та відполіровано до блиску, що дає змогу легко чистити й доглядати за нею. Щоб забезпечити максимальну звукоізоляцію і збереження тепла, в конструкції капсул використано твердий пінопласт, що дає змогу скоротити витрати на електроенергію.

Кришка спроектована так, щоб вона була міцною, але дуже простою в експлуатації. У конструкції капсули використовуються газові пружини найвищої якості, щоб двері прекрасно відчинялися і зачинялися. Дверна ручка являє собою цільну деталь, відлиту під тиском з алюмінію, і її практично неможливо зламати.

Прихована система пасивної циркуляції повітря забезпечить комфортні сеанси флоатингу без шкоди для збереження температури і звукоізоляції. Для більшої безпеки підлога має додаткову протиковзку поверхню.

Система освітлення забезпечує заспокійливу світлову анімацію під час сеансу (кольори чакр). Світлом можна керувати за допомогою кнопки на внутрішній стороні Dreampod. Два динаміки, вбудовані в передню частину капсули, забезпечують чудову підводну акустику.

Усі комплектуючі та компоненти Dreampod імпортуються зі США або Європи і мають сертифікати, що підтверджують їхню якість, від стандартних органів із сертифікації.

Насос для циркуляції води являє собою високоякісний потужний насос з магнітним приводним валом. Він виготовлений з антикорозійних матеріалів і відносно безшумний під час роботи. Нагрівач являє собою високоефективний титановий теплообмінник потужністю понад 2000 Вт і чудовими характеристиками безпеки.

Усі флоат-капсули Dreampod оснащені низкою функцій для підтримання гігієни води. Основний фільтрувальний пристрій являє собою виготовлений за індивідуальним замовленням корпус з нержавіючої сталі, в якому розміщений змінний фільтр-мішок 10 мікрон, здатний фільтрувати у воді сміття розміром до 1/4 діаметра людської волосини. Вода також знезаражується за допомогою ультрафіолетового випромінювання, яке знищує будь-які мікроорганізми, що виживають за екстремального вмісту солей у воді. У Dreampod також реалізована подвійна система впорскування хімікатів, що дає змогу використовувати комбінацію будь-яких двох хімічних засобів для дезінфекції, які ви хочете використовувати.

Капсула Dreampod під'єднується практично до будь-якої стандартної мережі TCP/IP, забезпечуючи легкий доступ з будь-якої точки об'єкта, дротової або бездротової. Після увімкнення ви отримуєте доступ до його панелі управління через ноутбук або ПК, iPhone і iPad.

Створюється простий для розуміння звіт, який допоможе вам зрозуміти продуктивність вашого Dreampod. Він містить кількість сеансів, час сеансу, час простою, а також тривалість роботи насоса і нагрівання.

Сама панель керування інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні. Ви можете керувати практично всіма функціями вашого Dreampod, як-от: запуск і зупинка сеансу, музика за допомогою менеджера списків відтворення, температура, УФ-фільтрація, графіки дозування хімікатів, а також ви зможете бачити звіт про кількість сеансів, час сеансу, час простою, а також тривалість роботи насоса і нагрівання.

Ціна: $32000

Замовити консультацію та огляд флоат-капсули

Dreampod

Залиште ваші контактні дані і ми скоро перетелефонуємо

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Відгуки наших клієнтів
Фото нашої студії
Нам довіряють
Нас оцінюють практично на 5 із 5 у всіх соціальних мережах
11000+
Гостей прийняли з моменту відкриття
4.9/5