Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище *
Електронна пошта *
Номер телефону *
Коментар до замовлення
Промокод
Доставка
Оплачуючи послугу, Ви погоджуєтесь з договором публичної оферти

Авторська практика Kreomessage

Робота з психосоматикою в Києві за допомогою авторської практики Kreomessege

Авторська тілесна практика, message - послання твого тіла, kreo - я створюю. Практика створюється в потоці і в розумінні того, що вам необхідно в кожному моменті.

В даному масажі використовуються всі знання і досвід майстра, індивідуальний, тонкий і чуттєвий підхід до вас, до ваших потреб.

Масаж працює з психосоматикою, виявляє і усуває психосоматичні затиски, внутрішні утиски, блоки в тілі, душевні переживання що свого роду є психотерапією. Робота відбувається на фізичному і психологічному рівнях, з впливом на фізичне тіло і більш тонкі тіла.

Оскільки ми працюємо з блоками і зажимами через тіло, в процесі можуть бути хворобливі відчуття, також можуть виходити невиражені емоції і процес може проходити емоційно непросто.

У процесі ви побачите які блоки і затиски є в тілі, які ситуації необхідно опрацювати, якого болю необхідно допрожити і пора би відпустити. Практика Kreomessege допомагає відповісти на питання як зняти м'язові затиски і блоки.

Ви зможете розібратися в хворобах, які вас турбують і спробуєте їх зрозуміти, за допомогою психосоматики, своїх почуттів і відчуттів.

Така тілесна і енергетична практика впливає на всіх по-різному і дуже індивідуально.
Важливо вибудувати в собі розуміння того, що процес залежить від вашої сонастройкі, від того наскільки сильне і тверде ваше намір прислухатися до свого тіла і почути те, що воно вам говорить.

Майстер в даному випадку є інструментом в ваших руках і допомагає вам у цих питаннях. Після масажу, як правило, відчувається полегшення, розуміння як розібратися з проблемною ситуацією і відчувається рішучість діяти.

До практики необхідно підготується заздалегідь. Фізично і психологічно. Необхідно заздалегідь проконсультуватися з майстром.

180 хвилин
2800 грн

ЭФФЕКТЫ ПОСЛЕ ПРОЦЕДУРЫ МАССАЖА
СНЯТИЕ НАПРЯЖЕНИЯ
Вы сможете снять стресс и нервное напряжение. Массаж поспособствует тому, чтобы вы могли эффективно высвободить накопившиеся эмоции.
УХОДИТ ДЕПРЕССИЯ И ХРОНИЧЕСКАЯ УСТАЛОСТЬ
Массаж улучшает кровообращение, способствуя насыщению тканей кислородом и питательными веществами.
ОБМЕН ВЕЩЕСТВ ВОЗВРАЩАЕТСЯ В НОРМУ
Под влиянием массажа активизируются обменные процессы в организме, налаживается работа внутренних органов.
УКРЕПЛЯЕТСЯ ИММУНИТЕТ
Массаж улучшит ваше общее самочувствие, устранит застойные процессы и ускорит обменные процессы, что в результате сделает вашу иммунную систему крепче.
БОДРОСТЬ И ЭНЕРГИЯ
Массаж повысит жизненный тонус и улучшит кровоток в организме. Именно кровь доставляет ко всем клеткам нашего организма кислород- универсальный источник энергии.
НОРМАЛИЗАЦИЯ СНА
В настоящее время от нарушения сна, страдают примерно 45-50% взрослого населения. Массаж помогает эффективно бороться
с бессонницей.
Замовити сеанс масажу
Залиште ваш номер телефону і ми скоро перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Відгуки наших клієнтів
Фото нашої студії
Нам довіряють
Нас оцінюють практично на 5 із 5 у всіх соціальних мережах
8000+
Гостей прийняли з моменту відкриття
4.9/5